Rezervační podmínky

a domácí pravidla

KDO JSME?

Vilu Pecka pronajímáme jako fyzická osoba.

Konkrétně jsem to já, Pavla Rundová.

IČ: 09025928

Adresa Pecka 29. Telefon 775 949 114.

CO POSKYTUJEME?

Rádi vás u nás necháme přespat na minimálně dvě noci. Poskytneme vám čisté ubytování se vším všudy a skvělou saunu k tomu.

JAKÁ JE CENA ZA UBYTOVÁNÍ?

Všechny naše ceny jsou uvedeny na webových stránkách www.vilapecka.cz. Pro naše hosty je vždy závazná cena, která je uvedena v potvrzovacím emailu, který každý host obdrží bezprostředně po provedení online rezervace.

BUDEME PLATIT NĚJAKOU ZÁLOHU?

Ano, záloha se hradí ve výši 100 % pronájmu. Hradí se bankovním převodem a jejím zaplacením stvrzujeme tyto smluvní podmínky a vámi objednaný termín pronájmu.

VYBÍRÁTE VRATNOU KAUCI?

Ano, ještě před začátkem pobytu vybíráme vratnou kauci 2 000 Kč. Pošleme vám mailem odkaz s výzvou k úhradě. Věříme, že budete dodržovat naše domácí pravidla a my vám poslední den pobytu zase 2 000 Kč zašleme zpět na účet.

CO KDYŽ BUDEME CHTÍT POBYT ZRUŠIT?

Pokud jste si pobyt u nás rozmysleli nebo vám do toho něco prostě vešlo, můžete zrušit svoji rezervaci kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu na adresu rezervace@vilapecka.cz. Zašleme vám potvrzení o zrušení pobytu do 3 pracovních dnů ode dne doručení žádosti o zrušení.

JAKÉ JSOU STORNO PODMÍNKY?

100% vám vrátíme všechny peníze, pokud k nám nemůžete přijet, protože jste onemocněli Coronavirem. (je potřeba se prokázat pozitivním testem)

10% z ceny ubytování za rezervace zrušené 30 a více dnů před datem příjezdu.

Poloviční náhrada za rezervace zrušené alespoň 7 dnů před datem příjezdu. Žádná náhrada za rezervace zrušené 7 a méně dní před datem příjezdu.

MŮŽE VILA PECKA ZRUŠIT VÁŠ POBYT?

Proč bychom to dělali? Přesto se ale může stát, že se něco pokazí a bude potřeba něco opravit, takže nám nezbude než s velkou lítostí váš pobyt zrušit. Slibujeme, že se tak bude dít pouze ze zvlášť závažných důvodů a v případech vyšší moci. A samozřejmě uhrazená záloha vám bude i s naší omluvou zaslána na účet nejpozději do 3 pracovních dnů.

BUDEME ZPRACOVÁVAT VAŠE OSOBNÍ ÚDAJE? 

Ano, ale s tou nejlepší péčí. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem realizace vašeho pobytu. Rozhodně vás nebudeme spamovat ani jinak obtěžovat například nevyžádanou reklamou.

JAKÉ OSOBNÍ ÚDAJE SI O VÁS POVEDEME?

Jen vaše jméno, příjmení, místo bydliště, váš email a telefon.

KDO BUDE MÍT PŘÍSTUP K VAŠIM OSOBNÍM ÚDAJŮM?

Přístup k vašim osobním údajům mají zaměstnanci, pověření konkrétními úkoly vážícími se k účelu zpracování osobních údajů a dodavatel našeho rezervačního systému. Nikdo jiný.

JAK DLOUHO BUDOU MÉ OSOBNÍ ÚDAJE UCHOVÁVÁNY?

Po celou dobu trvání našeho smluvního vztahu a následně po dobu nezbytně nutnou pro zajištění právních nároků ze smlouvy plynoucích. To znamená do doby, dokud se naše vzájemná práva a povinnosti mohou stát předmětem soudního sporu. S ohledem na promlčecí lhůty stanovené občanským zákoníkem budeme vaše osobní údaje uchovávat po dobu 10 let od ukončení smluvního vztahu.

A POKUD BYSTE NEBYLI S NÁMI SPOKOJENI, NA KOHO SE MŮŽETE OBRÁTIT?

No především na nás a my sjednáme nápravu. Jsme pro vás kdykoliv k dispozici na telefonu      775 949 114 nebo na e-mailu rezervace@vilapecka.cz

Domácí pravidla

Ubytováním se u nás hosté berou na vědomí Domácí pravidla a vyjadřují s nimi souhlas.

Našich hostů si moc vážíme a přejeme si, aby si to u nás užili a byli spokojení! Prosíme však hosty, aby měli na paměti, že si koupili pobyt v celém domě, spaní v čistých postelích a používání sauny k tomu. Cena za pronájem nezahrnuje zničení nebo poškození vybavení domu.

Prosíme, respektujte, jak to u nás chodí. Jinak bychom museli pronájem ukončit nebo požadovat náhradu. Ale máme skvělé hosty, nikdy se to nestalo! :-)

- Prosíme přezouvejte se. 

- Zvířátka nechte prosím doma.

- Parkujte prosím pouze na nájezdu za domem. Dvě auta.  Na veřejné cestě před domem se parkovat nesmí. 

- U nás se nekouří a to ani z oken.

- Nejsme na samotě a tak je potřeba brát ohled na noční klid.

- Zapálit si oheň nebo opéct buřty se smí na ohništi. Jinde ne. A dobře to uhaste.

- Když vám spadne sklenička střepy vám přinesou štěstí! Za to samozřejmě nic neplatíte. Pokud ale zničíte věci, které my pak musíme opravit nebo koupit znovu - budete je muset zaplatit v hodnotě opravy nebo nové věci.

- Za úklid u nás neplatíte nic navíc. Pokud ale na konci pronájmu po sobě uklidíte nádobí a nespotřebované potraviny. Odpadky odnesete do popelnice. Tříděný odpad  do veřejných kontejnerů na tříděný odpad.  Pokud to uklidíte jenom částečně a nebo vůbec, nevadí, bereme to, jako že se vám to dělat nechtělo. Uděláme to za vás a z vratné kauce odečteme 500 Kč. Za netřídění odpadu odečteme 1 000 Kč. 

Děkujeme! 

Dům je pro hosty připravený v den pronájmu od 14:00

Pronájem končí posledním dnem pronájmu v 10:00.